Konyhai kisegítő (Kecskemét)

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?

Az Eurest Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

Konyhai kisegítő

(Kiemelt bér + meleg étkezés, 8 órás bejelentett munka)

Feladatok a napi menü alapján:

  • hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,

Amit kérünk:

  • Vendéglátos-kereskedelmi tapasztalat
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka,
  • teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • fizetett szabadság,
  • biztosítunk munkaruhát, reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt,
  • multinacionális, nagyvállalati környezet,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, 3 műszak,

Helyszín: kecskeméti autóipari cég területén működő Eurest étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, telefonon a 30/287 0358 számon lehet érdeklődni.

Kecskemét