Konyhai kisegítő (Abádszalók)

Dolgozz Te is a folyamatosan fejlődő turisztikai központban, Abádszalókon! Legyél tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehess a tiszai turizmus folyamatos megújulásának! A Hajóborda Bisztró keresi dinamikusan bővülő csapatába kollégáját az Abádi Kikötőbe

Konyhai kisegítő

munkakörbe

Feladatok

  • részt veszel a konyhai előkészületekben, folyamatokban;
  • előkészíted az ételekhez szükséges alapanyagokat, eszközöket;
  • segíted szakácsunk munkáját;
  • felelősségeid közé tartozik a munkaterület és a konyha tisztán tartása, takarítása is;
  • higiéniai, munkavédelmi és konyhatechnológiai szabályok betartása (HACCP).

Elvárások

  • pontosan és precízen végzed a munkádat;
  • csapatban és önállóan is tudsz dolgozni;
  • ápolt és igényes megjelenésed van.

Szükséges készségek, képességek:

  • megbízható vagy és együttműködő;
  • igényed van a rendre és tisztaságra;
  • terhelhetőség és rugalmasság jellemez.

Előnyök

  • ha szereztél már tapasztalatot ezen a területen.

Amit kínálunk

  • határozatlan, teljes vagy részmunkaidős munkaviszony;
  • akár nyári munkára is jelentkezhetsz hozzánk;
  • rugalmas beosztástervezés;
  • tanulási, fejlődési lehetőség.

Jelentkezz csapatunkba fényképes önéletrajz küldésével és bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva! Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 615 8304 telefonszámon!

Abádszalók