Konyhai kisegítő (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Street Kitchen Magyarország egyik legmeghatározóbb recept- és gasztromagazinja. Az online portálon kívül a nyomtatott lappiacon és a könyvpiacon is jelen van. Ezen kívül ide tartozik még a sokak által ismert Felzabáltuk-videósorozat is, ahol Zé és a Street Kitchen többi tagja egész Európát végigjárva keresi a legjobb gasztrohelyeket.

Konyhai kisegítő

Feladatok

  • Fehér és fekete edények mosogatása
  • Konyha tisztántartása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Alap konyhai és higiéniai ismeretek
  • Rugalmas ráérés

Munkaidő

  • Augusztus 26-30. 08:00-16:30 között
  • Nyáron alkalmanként, előre egyeztetett napokon

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1800 Ft lesz
  • Nyári, alkalmi diákmunka lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest