Konyhai kisegítő (Budapest)

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni? Szeret főzni?

Jelentkezzen hozzánk:

Konyhai kisegítő

 (Szabad hétvégék és szabad esték)

Amit kínálunk

  • Korrekt 40 órás bruttó béres bejelentés,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • 8 órás műszak,
  • meleg étkezést, személyzeti védőitalt, és munkaruhát biztosítunk,
  • jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
  • hosszú távú biztos megélhetés.

Feladatok

  • szakácsok részére az alapanyagok előkészítése,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • elkészített ételek tálalása, csomagolása,
  • takarítás,
  • munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Elvárások

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,
  • pontosság, alaposság,
  • állóképesség, kézügyesség.

Egyéb információk

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 1 műszak 8:00-16:00

Helyszín: Budapest (iskola területén üzemelő főzőkonyha)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig 7:00-15:00-ig: +36 (30) 689 9823

Budapest