Konyhai kisegítő – egyszerűsített foglalkoztatásban (Miskolc)

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

 Vendéglátó ipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Konyhai kisegítő – egyszerűsített foglalkoztatásban

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Konyhai alapanyagok előkészítése,
  • Szakács munkájának segítése,
  • Edények, konyhai eszközök elmosogatása,
  • Munkaterület tisztántartása, takarítása.

Önt keressük, ha:

  • Alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség jellemzi Önt.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés (6:00 – 14:00),
  • Hétfőtől péntekig tartó munkahét,
  • Napi bejelentésben történő foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Miskolc

A pályázáshoz fényképes önéletrajzokat várunk.

Miskolc