KONYHAI KISEGÍTŐ/RAKTÁROS (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vendéglátósban dolgozol? Elég volt hosszú műszakokból? Minden hétvégéd és estéd munkával telik? A bejelentett állás csak ígéret maradt? Jelentkezz az Eurest-hez!

Étel-, és élelmiszerismerettel rendelkező raktáros kollégánkat keressük Budapesti, 11. kerületben található önkiszolgáló éttermünkbe

KONYHAI KISEGÍTŐ/RAKTÁROS

(szabad hétvégék, Irodaház, BP. 11. ker.)

Feladatok a napi menü alapján:

  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, követése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • áruátvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,

Amit kérünk

  • előny: konyhai kisegítő tapasztalat vagy szakács tudás,
  • előny: vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Étel-, és élelmiszerismeret,
  • önálló munkavégzés,
  • könnyű, -és közepes fizikai munka ellátása,
  • nagy fokú munkahelyi igényesség,
  • ápolt megjelenés,
  • HACCP maradéktalan betartása,
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia.

Amit kínálunk

  • szabad esték és hétvégék
  • 8 órás bejelentés
  • versenyképes munkabér
  • korrekt munkakörülmények,
  • teljes munkaruházat biztosítása
  • Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • fizetett szabadság,
  • külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,
  • biztosítunk reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Helyszín, munkaidő:

Munkavégzés helye: Budapest 11 ker. (irodaház területén üzemelő konyha).

Munkarend: napi 8 óra, heti 5 munkanap,Munkarend: Hétfőtől-Péntekig 5.40-14.00-ig.

Jelentkezést fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest