Könyvelési csoportvezető (Rábahídvég)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelési csoport élére keresünk csoportvezető munkatársat multinacionális partnerünk számára.

Könyvelési csoportvezető

Feladatok

  • könyvelési adatok előkészítése;
  • főkönyvi feladások készítése, főkönyvi (SAP) egyeztetések ügyféllel;
  • cégkapu ügyintézés, az ügyfelektől érkező dokumentumok feldolgozása, továbbítása;
  • napi levelezés, kapcsolattartás ügyféllel;
  • kimutatások, statisztikák készítése;
  • havi létszámjelentés, havi adóbevallások elkészítése, ellenőrzése továbbítása NAV felé;
  • önellenőrzések készítése;
  • juttatásokhoz kapcsolódó törvényi levonások ellenőrzése;
  • folyamatjavítási lehetőségének feltárása;
  • a vezetése alatt álló kollégák munkájának felügyelete, tanácsadás;
  • teljesítményértékelési feladatok; beosztottak teljesítményproblémájának kezelése;
  • új belépő és kilépő dolgozók adminisztrációja, tájékoztatása;
  • közösségépítés, motivációs eszközök alkalmazása;
  • munkaidő, hiányzások, szabadság nyilvántartása, engedélyezése;
  • munkaszervezés.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség és tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • jó szervezőkészség, problémamegoldó készség, prioritáskezelés.

Előnyök

  • vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés;
  • cafetéria;
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás;
  • sportkártya;
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör;
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • fiatalos, dinamikus csapat.
  • a vírus időszakában home office lehetőség.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Munkaidő: 08:00-16:30 hétköznapokon
  • Ingyenes céges busz jár Szombathely, Zalaegerszeg, Vasvár, Körmend településekről, a 08:00-16:30-as munkarendhez igazodva.

Munkavégzés helye

  • Rábahídvég (Vas megye)

  • Amennyiben azonosulni tud a munkakörrel, kérjük, jelentkezzen karrieroldalunkon a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Rábahídvég