Könyvelési és adózási koordinátor (Budapest)

Elismert, nemzetközi hátterű olajipari partnerünk budapesti csapatába keresünk új kollégát

KÖNYVELÉSI ÉS ADÓZÁSI KOORDINÁTOR

pozícióba.

Könyvelési és adózási koordinátor

Feladatok

A segítségeddel szeretnénk biztosítani, hogy a külsős könyvelésről érkező, egy adott leányvállalatra vonatkozó adatok (AP, AR, GL folyamatokra vonatkozóan, a tárgyi eszközöket, leltárt is beleértve) helyesek és megfelelnek mind a cég, mind pedig a jogszabályi környezet elvárásainak. Ennek keretében tartod majd a kapcsolatot a könyvelőirodával, támogatod a pénzügyi projekteket és jelentéseket készítesz a  KSH, az MNB, az anyavállalat és a hatóságok felé, szükség esetén pedig az adózási kérdésekben is támogatod az adószakértő kollégák munkáját.

Követelmények

Biztosan Téged keresünk, amennyiben rendelkezel:

● 1-2 év hasonló munkakörben töltött tapasztalattal

● Aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt lehetőséged lesz használni a mindennapokban)

● MS Office és valamely könyvelő program felhasználói szintű ismeretével

Előnyként értékeljük továbbá, ha:

● projektekkel kapcsolatos tapasztalatod is van,

● pozitív, céltudatos személyiség vagy, és

● fontos számodra a stabilitás, a támogató környezet

Amit kínálunk

Home office, edzőterem belépő és bónusz? Ez mind Rád vár egy nyugodt, jól megközelíthető irodában. Partnerünk hosszabb távon tervez és támogat abban, hogy Te is így tegyél, így a juttatások részeként többek közt önkéntes nyugdíjpénztári támogatásra is számíthatsz. Emellett a szakmai fejlődés is fontos szempont náluk, amit képzésekkel támogatnak.

Budapest