Könyvelő (Veszprém)

A Pannon Várszínház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet könyvelői állás betöltésére.

A hirdetés már lejárt!

A munka végzésének formája: határozatlan idejű, munkavállalói jogviszony

Munkavégzés helye: Veszprém, Rákóczi u. 5.  – önálló iroda

Elvárások, végzettség:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelői munkakörben szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • ügyviteli rendszerek használatában szerzett jártasság
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • csoportmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • lojalitás, diszkréció és titoktartási készség
  • proaktív és munkájára igényes, precíz jó munkabírású személyiség

Főbb feladatok:

  • teljeskörű könyvelés
  • bérszámfejtés
  • pályázatok pénzügyi részének kidolgozása
  • pályázatok elszámolása
  • az ügyvezető folyamatos tájékoztatása a pénzügyi feladatokról

Jelentkezési határidő: 2023. május 31.

Munkakezdés várható időpontja: 2023.július 31.

Veszprém