Könyvelő (Máriapócs)

Munkatársat keresünk "KÖNYVELŐ" Munkakör betöltésére

A hirdetés már lejárt!

Több évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan növekvő és fejlődő magyar tulajdonú élelmiszer-ipari (zöldség-gyümölcs) feldolgozó vállalkozás adminisztratív csapatába várja a hirdetésben megjelölt feltételekkel rendelkező pályázók jelentkezését Máriapócson található székhelyére.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • A társaság pénzügyi-számviteli munkájának végzése, mely magában foglalja a beérkező és kimenő számlák nyilvántartásba vételét, alaki- formai és tartalmi ellenőrzését, a könyvelési hely kijelölését - kontírozását, a számviteli bizonylatok rögzítését(számlák, bank, pénztár és vegyes bizonylatok)
  • Pénzügyi-számviteli nyilvántartások teljes körű vezetése, egyeztetése
  • Az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • Számviteli bizonylatok rendezése, ügyviteli feladatok elvégzése és irattározásra való előkészítése
  • Statisztikai és egyéb időszaki jelentési kötelezettségekhez kapcsolódó adatok legyűjtése, rendszerezése és feldolgozása, valamint az adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és gyakorlat
  • Számítógépes felhasználói szintű gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett szakmai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

A jelentkezők számára a régiós átlaghoz képest magasabb jövedelemszerzési lehetőséget és magasabb színvonalú munkavégzési körülményeket kínálunk folyamatos és tartós foglalkoztatás és szakmai továbbfejlődés lehetősége mellett.

Munkabér

  • nettó  260 000 - 300 000  Ft  / hó
Máriapócs