könyvelő (Esztergom)

Kereskedelemmel foglalkozó cég könyvelő pozícióba munkatársat keres részmunkaidőben (heti 30 óra)

Pékáru kiskereskedelemmel foglalkozó cég

A Diós-Valley Impex Kft. felvételt hirdet könyvelő munkakörbe (részmunkaidő, heti 30 óra).

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég önálló, teljes körű könyvelése
  • ügyfelekkel, szállítókkal való kapcsolattartás
  • beszámoló elkészítésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • dinamikus, határozott személyiség
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de megfelelő végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Türelmes betanítás
  • Szakmai sokoldalúság
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes parkolás
  • Családias, jó hangulatú, segítőkész közösségbe érkezel
  • Kényelmes munkakörülmények várnak

Állás, munka területe:

  • könyvelő

Munkavégzés helye: Esztergom

Fényképes szakmai önéletrajzzal, melyben kérjük a fizetési igény megjelölését

Esztergom