Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Amerikai székhelyű orvostechnikai eszközök, laboratóriumi berendezések nemzetközi gyártója, felújító vállalata, több mint 100 országban történő értékesítéssel, munkatársat keres könyvelői munkakörbe.

Akit keresünk, az energikus és lendületes, valamint megfelelő önbizalommal rendelkezik a pénzügyi – számviteli területen.

Könyvelő

Feladatok

  • Bejövő számlák, költségek, banki tranzakciók rögzítése
  • Bankszámlák napi egyeztetése, együttműködés más osztályokkal, hogy a megfelelő információk alapján történhessen a bizonylatok rögzítése
  • Komplex könyvelési feladatok elvégzése, az esetlegesen felmerülő számviteli kérdések megoldása
  • Főkönyvi számlák folyamatos egyeztetése, az esetleges eltérések javítása
  • Pontos bizonylatolás a vállalati irányelveknek illetve a számviteli gyakorlatnak megfelelően
  • Havi ÁFA és az egyéb adóbevallások elkészítésében történő részvétel
  • Évzárás folyamatában történő aktív részvétel
  • Törekvés a folyamatok javítására, és a hatékonyság maximalizálására

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői, vagy azzal egyenértékű képesítés
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli és pénzügyi folyamatok átfogó ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős MS Excel ismeret
  • Analítikus gondolkodás, részletorientáltság, megbízhatóság
  • Pontos, precíz, rugalmas, motivált személyiség
  • Erős problémamegoldó képesség
  • US GAAP ismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Nagyszerű csapatszellem, elkötelezett és lelkes kollégákkal dolgozhat együtt
  • Barátságos multikulturális környezet és céges rendezvények
  • Hosszú távú foglalkoztatás

Munkavégzés helye

  • Budapest, IV. kerület

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát.
Budapest