Könyvelő (Felcsút)

Könyvelő

Fejér megyei építőipari cég felcsúti munkavégzéssel munkatársat keres Könyvelő pozícióra, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

FŐ FELADATAI:

  • a rábízott könyvelési feladatok ellátása,
  • számlák ellenőrzése a törvényi és belső vállalati előírásoknak megfelelően, azok kontírozása és rögzítése a könyvelési rendszerben,
  • analitikák egyeztetése a főkönyvvel, eltérések kezelése, korrigálása,
  • részvétel a havi könyvviteli zárási feladatokban,
  • könyvvizsgálók munkájának támogatása,
  • számviteli szoftverrel rendelkező számítógépeken információk rögzítése
  • áfa bevallás elkészítése, éves beszámolók összeállításában való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • megbízhatóság, diszkréció
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • azonnali munkakezdés
  • építőipari könyvelésben szerzett jártasság
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól együttműködő, lelkes csapat és modern munkakörnyezet

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Felcsút

Felcsút