Könyvelő (Budapest)

BIGPRINT HUNGARY KFT.

Vizuál-kommunikációs nyomdatermékeket gyártó digitális nyomda

Könyvelő

Feladatok

  • bejövő, kimenő számlák, bank és pénztár könyvelése,
  • főkönyvi egyeztetések elvégzése,
  • tárgyi eszköz könyvelése és mozgások nyilvántartása,
  • leltározásban való részvétel,
  • szállítói, vevői folyószámlák egyeztetése,
  • utalás előkészítése, rögzítése a banki rendszerben,
  • a havi/negyedéves/éves zárási feladatokban való aktív közreműködés,
  • az auditálási tevékenység és hatósági ellenőrzések támogatása,
  • pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok ellátása (KSH jelentések),
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • főkönyvelő munkájának támogatása.

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • számviteli, adózási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • határozott, a munkában precíz, önállóságra képes, dinamikus Kiemelkedő problémamegoldó készség, lojalitás, terhelhetőség,
  • a nagyobb munkaterhet nem stresszként, hanem kihívásként kezeli,
  • törvények, rendeletek naprakész ismerete,
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook),
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség.

Előnyök

  • NAVISION, Novitax rendszer ismerete,
  • angol vagy német nyelv-tudás,
  • termelő cégnél szerzett könyvelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere,
  • fiatal, lendületes csapat, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye

1095 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, korábbi munkahelyek, tanulmányok, végzettségek és beosztások elvégzett feladatokkal, bérmegjelöléssel, és kérjük, tüntesse fel: "Könyvelő"

Budapest