Könyvelő (Budapest)

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar egyik legfiatalabb, dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Gazdasági Igazgatóság számviteli területre új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Főbb feladatok:

  • Analitikus és főkönyvi könyvelési feladatok (szállító, bank, készlet)
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Jelentések, kimutatások készítése
  • Közreműködés leltározási feladatokban
  • Kapcsolattartás társterületekkel, szállítókkal

Leendő munkatársunk:

  • minimum középfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • mérlegképes könyvelői szakképzettséggel rendelkezik
  • gyakorlott MS Office és Excel felhasználó
  • analitikus és előrelátó gondolkodásmód jellemzi
  • precíz, monotonitás tűrő, rugalmas és teherbíró
  • megbízható, lojális
  • önálló munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari vállalatnál szerzett könyvelési tapasztalat
  • Navision program ismerete

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

  • magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal,
  • fizetési igény megjelölésével,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapest