Könyvelő (Vas vármegye)

Könyvelő

Leírás

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Könyvelő

Feladatok

  • Bejövő számlák kezelése (szkennelés, könyvelés, kapcsolattartás a beszállítókkal)
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos feladat
  • Utazási költségek elszámolása
  • Szállítói előlegek kezelése
  • SAP pénzügyi/számviteli törzsadatok beállítása a beszállítók számára
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel (vevők, beszállítók, kapcsolt vállalkozások)
  • Aktív részvétel az időközi zárásban - elhatárolások kezelése
  • Általános számviteli adminisztráció, dokumentumkezelés

Elvárások

  • Könyvelői képesítés
  • Minimum 3 év könyvelési tapasztalat
  • SAP-ismeret
  • Haladó MS Excel-felhasználó
  • Angol nyelvtudás (kommunikációképes szinten, tárgyalási szint előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs készség
  • Multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Okleveles könyvelői képesítés, regisztráció

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Letelepedési támogatás
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Bónuszrendszer
  • Egyedi szervezeti kultúra, amely nagy hangsúlyt fektet az emberiességre, a sokféleségre és a bevonásra

Munkavégzés helye

Vas megye