Könyvelő (Budapest)

Budapest

26 éve működő könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Elvárások:

  • Szakképzettség vagy 2 év könyvelői gyakorla
  • Önálló munkavégzés,
  • Logikus gondolkodási képesség,
  • Pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Egyszeres könyvvezetés ismerete,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Feladatok:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés,
  • Szállító és vevőállomány egyeztetése, kimutatások készítése,
  • Bérszámfejtés és munkaügyi feladatok ellátása,
  • Adóbevallások készítése,
  • Évzárási feladatok, beszámolókészítés,

, Megbízóról:,

26 éve van jelen a könyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés piacán., Két városban, Mosonmagyaróváron és Budapesten van irodájuk, ahol ezek a tevékenységek folynak., A cég ismert és elismert szakmai körökben. Összesen 13 munkavállaló dolgozik megfelelő szakképzettséggel. Nagy gyakorlatunk van gazdasági társaságok és társasházak könyvelésében, adózásában, bérszámfejtésében.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria,
  • Stabil szakmai háttér, stabil cégháttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiváló csapat/kollektíva,
  • Szakmai tréningek, csapatépítő tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest