Könyvelő (Vác)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, stabil gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok

  • Adóügyi szabályoknak megfelelő, teljes körű könyvelés;
  • Adóbevallások elkészítése, analitikák elkészítése;
  • Könyvelési tételek előkészítése, kontírozás;
  • Analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése (tárgy-eszköz, vevő-szállító);
  • Banki utalások előkészítése és könyvelése;
  • Havi-, és éves zárásban való részvétel;
  • Statisztikák (KSH, MNB) elkészítése, egyéb pénzügyi riportok elkészítése.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Szakmai tapasztalat (legalább 2 év);
  • Számviteli rendszerek ismerete;
  • Angol nyelvtudás (nem tárgyalási, inkább kommunikációs szint).

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Emberközpontú hozzáállás, rugalmasság (ebédidőt NEM kell ledolgozni);
  • Korrekt alapbér és juttatási csomag.

Előnyök

  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Rétság, Vác

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Vác