Könyvelő (Budapest)

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

PESTERZSÉBET ÖNKORMÁNYZATA GAZDASÁGI MŰKÖDTETŐ ÉS ELLÁTÓ SZERVEZET

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Könyvelő

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Vevői, szállítói számlák iktatása, könyvelése. Szerződések és egyéb kötelezettségvállalási dokumentumok kezelése; számlák szerződésvállaláshoz való kapcsolása. Bér és egyéb vegyes tételek könyvelése. Főkönyvi rendezések, ellenőrzések végrehajtása és javító bizonylatok könyvelése. Analitikus kimutatások készítése. Részvétel az ellenőrzések dokumentációjának összeállításában. Havi, negyedéves, éves zárási és egyeztetési feladatok ellátása. Beszámoló készítése a Magyar Államkincstár részére.

FEOR besorolás:  3910 Egyéb ügyintéző

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Budapest

A munkavégzés pontos helye:
  1201 Budapest, Baross u. 73.

Álláshirdető szervezet bemutatása:  A GAMESZ a saját, valamint az Intézmények, (nevelési-oktatási intézmények (óvodák), szociális-, egészségügyi-, közművelődési és kulturális intézmények) tekintetében ellátja a gazdálkodási, könyvvezetési, számlakezelési, adatszolgáltatási, beszámolási, ellenőrzési feladatokat, az irányító szerv által jóváhagyott Munkamegosztási Megállapodásban foglaltak szerint.

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  Büntetlen előélet

  Magyar állampolgárság

  Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Egyéb végzettség, Mérlegképes könyvelő

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  Középfokú képesítés, pénzügyi-számviteli ügyintézői ismeretek

  Felhasználói szintű pénzügyi/számviteli szoftverismeret

  Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

Egyéb pályázati előnyök:

  ASP program ismerete

  Államháztartási gazdálkodás területén szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

  Államháztartási mérlegképes könyvelői végzettség vagy szakirányú diploma

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

  Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Pályázat benyújtásának módja:
  Elektronikus úton Letenyei Judit részére a "Jelentkezem most" gombra való kattintással.

A pályázat elbírálásának módja:  A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Letenyei Judit nyújt, a 061/421 10 71 telefonszámon.

Budapest