Könyvelő (Felcsút)

Fejér megyei építőipari cég felcsúti munkavégzéssel munkatársat keres Könyvelő pozícióra.

A hirdetés már lejárt!

Fejér-B.Á.L Zrt. fő tevékenységi köre a lakó és nem lakó épületek építése, generálkivitelezés. Egyéb tevékenységei közé tartoznak a műemlék jellegű épületek felújítási munkái, műszaki szaktanácsadás, lakatosipari kivitelezési munkák, továbbá építési beton előállítása is.

Fejér B.Á.L. Zrt. számára, azonnali kezdéssel, gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó Könyvelő munkatársat.

FŐ FELADATAI:

  • a rábízott könyvelési feladatok ellátása,
  • analitikák egyeztetése a főkönyvvel, eltérések kezelése, korrigálása,
  • részvétel a havi könyvviteli zárási feladatokban,
  • áfa bevallás elkészítése, éves beszámolók összeállításában való aktív részvétel
  • havi/ negyedéves adatszolgáltatások készítése

 AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • megbízhatóság, diszkréció
  • gépjárművezetői engedély
  • önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • azonnali munkakezdés
  • adótanácsadói, adószakértői, mérlegképes könyvelői végzettség
  • építőiparban szerzett jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól együttműködő, lelkes csapat és modern munkakörnyezet

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Felcsút

Felcsút