Könyvelő (Budapest)

​​CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres

Könyvelő

munkatársat

A CRITERION Csoport (G4S jogutód) a készpénzlogisztikai, vagyonvédelmi és biztonsági szolgáltatásokat kínáló szektor meghatározó magyarországi szereplőjeként szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű és innovatív megoldásokat kínál.

De mi is a CRITERION? Egy légkör, ami magával ragad, egy csapat, ami minden lépésnél melletted van.

​Feladatok, amik rád várnak:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Bank, pénztár, tárgyi eszközök könyvelése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése, főkönyvi kartonok egyeztetése
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Közreműködés a havi és év végi zárásban
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Üzletágakkal való együttműködés

​Tudás, amire szükséged lesz:

  • Legalább középfokú számviteli/pénzügyi végzettség, képesített könyvelői végzettség
    ​(mérlegképes könyvelői végzettség nem feltétel, de előny)
  • Aktív számviteli tudás, jártasság az adózásban
  • Magabiztosan használod az irodai szoftvereket, kiemelten az Excelt
  • Önálló, megbízható munkavégzés, alaposság, jó problémamegoldó képesség

Előnyök, amikkel ki tudsz tűnni:

  • SAP ismeret (FI és MM/SD/CO/AM modulok valamelyike)
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalatod van könyvelési területen

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Támogató csapat, kellemes munkakörnyezet

Apróságok, amit a munkádhoz biztosítunk:

  • home office lehetőség
  • laptop
  • telefon

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva lehet.

Budapest