Könyvelő (Budapest)

A Neckermann Utazási Iroda, szakértő munkatársat keres

Könyvelő

munkakörbe.

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok ellátása
  • Mérleg számlák egyeztetése, tisztázása
  • Havi és éves zárásban való aktív közreműködés
  • Adóbevallások készítése, adófolyószámlák egyeztetése, főkönyvi egyezőség biztosítása
  • A gazdasági terület munkatársaival aktív kapcsolattartás, visszajelzések alapján proaktív tevékenység

Elvárások

  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP/Navision ismeret és gyakorlat
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat vállalati könyvelés területén
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Szakszerű kommunikációs képesség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, Microsoft Office haladó szintű ismerete (excel függvények)

Előnyök

  • CRM rendszer ismerete
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Barátságos környezet
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével együtt a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest