Könyvelő (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok

  • Lízing, beruházási számlák könyvelése;
  • Intercompany számlakönyvelés;
  • Elhatárolások könyvelése;
  • Szállítói számlákkal kapcsolatos elhatárolások elkészítése;
  • Bérköltségek könyvelése, elhatárolása;
  • Céltartalékkal kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Havi zárási egyeztetések (főkönyvi, jogdíj, bér, szállítói költségek);
  • Havi riportok készítése (költséghely, főkönyv, bank);
  • Főkönyvi törzsadat karbantartás.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői vagy gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség;
  • Min. 5 év termelő nagyvállalatnál szerzett releváns könyvelő tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • SAP, MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű munkahely
  • Kihívást jelentő, komplex feladatok
  • Caferteria
  • Éves bónusz
  • Extra szabadság
  • Home office lehetőség
  • Bejárás támogatása

Előnyök

  • US-GAAP, IFRS aktív ismerete

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya