Könyvelő (Kaposvár)

Kaposvári könyvelőiroda munkatársat keres könyvelő munkakörbe

Társaságunk Kaposváron működik, 24 éve látunk el könyvelői feladatokat elsősorban mikro- és kisvállalkozások számára.

Új kollégát keresünk, aki könyvelőként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a partnereink számára könyvelési szolgáltatás nyújtása a cégünk által kialakított rendszerben.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • bizonylatok előkészítése
  • adatrögzítés, kontírozás
  • egyeztetési feladatok ellátása
  • beszámolók és adóbevallások elkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • statisztikák, kimutatások készítése

Fontos, hogy:

  • rendelkezz könyvelői végzettséggel és ilyen munkakörben eltöltött gyakorlattal, tapasztalattal.
  • world, excel felhasználói ismereteid legyenek

Örülünk, ha

  • rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • szereztél már tapasztalatot könyvelői munkakörben
  • jó kommunikációs képességekkel rendelkezel

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jól felszerelt irodai környezet
  • munkába járás támogatása
  • SZÉP kártya juttatás
  • bónusz juttatás

Munkavégzés helye

  • 7400 Kaposvár, Zárda utca 12.

Munkabér

  • bruttó  380 000 - 450 000  Ft  / hó
Kaposvár