Könyvelő (Budapest)

Könyvelő

Feladatok

  • Számlák (vevő, szállító), bank, pénztár, vegyes tételek, tárgyi eszközök, könyvelése és egyeztetése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése, ellenőrzése; szállító, vevő, főkönyv és folyószámlák folyamatos egyeztetése
  • Évközi/éves zárásokhoz kapcsolódó feladatokban való aktív részvétel; főkönyvi leltárak elkészítése
  • Hatósági adatszolgáltatásokban való részvétel (NAV, KSH, MNB)
  • Aktív közreműködés a könyvvizsgálat előkészítésében és lefolytatásában
  • Adóbevallások elkészítésében való közreműködés
  • Részvétel a szabályzatok elkészítésével kapcsolatos teendőkben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Kimutatások, riportok készítése igény szerint

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek
  • Határidők betartása
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség, megbízhatóság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Legalább 3 éves pénzügy, számvitel, (teljeskörű) könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Nem igényel nyelvtudást

Előnyök

  • Ingatlan üzemeltetésben, tárgyi eszköz könyvelésben, integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • SUP könyvelési rendszerben való jártasság

Amit kínálunk

  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Komplex juttatási csomag

Fizetés

  • megegyezés szerint

Munka típusa

  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend

Munkavégzés helye

1027 Budapest, Medve u. 25-29.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét!

Budapest