Könyvelő (Budapest)

Real Color Kft. részére Munkatársat keresünk

Könyvelő

pozícióba.

Szereted a könyveléssel kapcsolatos precíz munkát? Igényes vagy a saját teljesítményedre?
Ha igen a válaszod, olvasd el a jelentkezéshez szükséges információkat és küldd el nekünk az önéletrajzodat még ma!

Budapest 10. kerületi központú számviteli tevékenységgel foglalkozó magyar vállalkozás vagyunk, könyvelő pozícióba irodai munkára pénzügyi-számviteli feladatkörök ellátására keressük a csapatunk új tagját.

A Te feladataid lesznek:

  • Napi pénzügyi-számviteli teendők elvégzése könyvelő irányítása mellett
  • Havi kimenő számlázások és mellékleteinek elkészítése
  • Beérkező számlák iktatása, könyvelése
  • Közüzemi egyeztető táblázatok naprakész vezetése
  • Havi és éves kimutatások készítése igény szerint (Excel)
  • Ingatlanfejlesztéssel, bérbeadásokkal és projekt munkákkal, üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztráció és koordinációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a cégcsoportunk többi társaságaival

Mit kérünk Tőled?

  • Számviteli középfokú végzettség (előny a mérlegképes végzettség)
  • 1-3 éves hasonló területen szerezett releváns tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Önmagára és munkájára igényes
  • Rendezett, józan gondolkodás a feladat ellátás során

Amit mi adunk cserébe:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, tanulási lehetőség a Társaság által finanszírozva
  • Versenyképes jövedelem
  • Lelkes, fiatalos lendületű csapat
  • Nemdohányzó munkakörnyezet

  • Fényképes, szakmai önéletrajz elküldésével
  • Fizetési igény megjelöléssel
Budapest