Könyvelő (Budapest)

Könyvelő

Feladatok

  • Számlák alaki ellenőrzése, elkészítése
  • Szállító számlák, bankkivonatok rögzítése
  • Részvétel konszolidációs folyamatokban
  • Intercompany számlák rendszeres egyeztetése
  • Adófolyószámlák rendszeres egyeztetése, ellenőrzése, eltérések jelzése
  • Év végi és évközi zárások elvégzése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Beszámolók, számviteli riportok elkészítése, ellenőrzése
  • Könyvvizsgálókkal kapcsolattartás
  • Statisztikák, MNB jelentések határidőben történő adatszolgáltatása

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év tapasztalat TELJES KÖRŰ könyvelésben
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása
  • Számítástechnikai ismeretek (excel kiemelten)

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatal csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten
  • Évente több csapatépítő
  • Rugalmas munkaidő (lehetőség teljeskörű otthoni munkavégzésre)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest