Könyvelő (Budapest)

Mérlegképes könyvelő

Cégünk egy fővárosi ügyvédi-, idegenrendészeti- és könyvelőiroda, ügyfélkörrel az ország egész területéről.

Dinamikusan fejlődő cégállományunk könyvelési igényeinek kielégítése céljából keresünk két új, tapasztalt kollégát!

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelése (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes)
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások készítése
  • Mikrogazdálkodói és egyszerűsített éves beszámolók készítése

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat bevallás és beszámolókészítésben
  • Microsoft Office készségszintű ismerete (excel, word)
  • Adójogszabályok naprakész ismerete
  • Mind önálló, mind csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • RLB program ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, pozíciónak megfelelő fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató, lelkes csapat

Budapest