Könyvelő (Bicske)

A MAGYARMET Finomöntöde Kft. a több mint 35 éves öntészeti múltjával és high-tech 3D prototípusgyártási technológiájával garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.

A magas hozzáadott értékű szériagyártása és az intelligens 3D nyomtatási technológiája által a szakma pedig a világ vezető precöntödéi között tartja számon a céget. Fő vevői bázisa Európában van, de Malajziától az Egyesült Államokig a világ minden tájára szállít be öntvényeket.

Családi vállalatként kitűzött célja, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generáció találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk:

Könyvelő

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel
  • Bejövő-kimenő számlák, vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszköz könyvelések
  • Analitikus könyvelés, és könyvelés ellenőrzése
  • A Kft. számviteli szolgáltatási tevékenysége során meghatározott társaságok ügyvitele.
  • Adóbevallások, jelentések, beszámolók összeállítása
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások elkészítése
  • Zárási folyamatban való részvétel, havi, negyedéves és éves zárások elkészítése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat regisztrált mérlegképes könyvelőként
  • Pénzügyi, számviteli végzettség
  • Alapos, aktív számviteli, adózási ismeretek
  • Magas szintű MS-Office ismeretek

Előny

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, Cafeteria támogatást, bejárási/albérleti támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, kiemelkedő javadalmazást kínálunk ebben a kiemelkedő munkakörben.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Bízunk benne, hogy találkozunk!

MAGYARMET Finomöntöde Kft.
2060 Bicske, Kanizsai u. 12.
+36 22 566 321

www.magyarmet.com

Bicske