Könyvelő (Budapest)

Nívós projektekkel rendelkező ingatlanberuházó ügyfelünk keresi csapatába új Könyvelő kollégáját.

Könyvelő

Feladatok

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési feladatainak ellátása
  • Számlák, bizonylatok kontírozása, könyvelése
    (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák előkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások előkészítése
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartás vezetése

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Soft skills:

  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Csapatmunka

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nívós projektekben való részvétel
  • Komplex feladatkör
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Jó hangulatú, egymást segítő, fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest