Könyvelő (Debrecen)

A „TAVASZ” Lakás- és Garázsfenntartó Szövetkezet

könyvelői pozícióra 6 órás munkaidőben

munkavállalót keres azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

Analitikus és főkönyvi könyvelés:

  • vevő, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes napló könyvelések
  • bérszámfejtés, bevallások előkészítése, beküldése
  • analitikák egyeztetése (vevő-szállító, egyéb)
  • munkakörhöz kapcsolódó statisztikák készítése
  • havi és éves zárlati munkálatok végzése,
  • aktív közreműködés az éves beszámoló elkészítésében
  • egyéb számviteli feladatok végzése.

Elvárások:

  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • számítógépes World, Excel program ismerete, kezelése
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség és kezdeményező készség
  • önálló és csapatmunka végzés
  • pénzügyi számviteli végzettség
  • kulturált, családias munkakörnyezet
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka.

Munkavégzés helye:

Debrecen, Böszörményi út 93. fsz. 2.

Érdeklődni: a 06-20-436-4450-es telefonszámon, vagy személyesen a Lakásszövetkezet irodájában, 4032 Debrecen, Böszörményi út 93. fsz. 2. sz. alatt.

Debrecen