Könyvelő (Békés)

Több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, országos hálózattal rendelkező szociális szolgáltató szervezet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Elvárások:

  • min. mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány),
  • Felhasználói szintű Microsoft office (word, excel) ismeret.
  • Outlook, Magas szintű felelősségérzet,
  • Proaktivitás, önállóság,
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, lényeglátás,
  • Pontos és igényes munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség,
  • Megértő, jóindulatú hozzáállás, mentor szemlélet,
  • Megbízhatóság, lojalitás,
  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi, számviteli, közgazdasági) végzettség,
  • Könyvelő irodai munkatapasztalat,
  • Kulcs-Soft program ismerete

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés (bejövő számlák, pénztár, bank, vegyes),
  • Havi és éves zárásokon való aktív részvétel,
  • Bevallások (ÁFA, TAO, HIPA), adatszolgáltatások, statisztikák készítése,
  • Kulcs-Soft könyvelő program kezelése,
  • Beszámolók előkészítésében való közreműködés,
  • Törvényi változások nyomon követése,
  • Egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Családias, családbarát munkáltató,
  • Kellemes munkahelyi környezet és légkör,
  • A tevékenységek széles skálája miatt változatos feladatok,
  • Jó csapat,
  • Versenyképes jövedelem, ,
  • Munkaidő:, Hétköznap 8-16-ig

Munkavégzés helye:

Békés

Békés