Könyvelő (Szigetszentmiklós)

Az 50 éves múlttal és stabil pénzügyi háttérrel rendelkező szigetszentmiklósi székhelyű „Aries” Nonprofit Kft.

Könyvelő

munkatársat keres szigetszentmiklósi munkavégzéssel.

Feladatok

  • főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok ellátása
  • havi utókalkuláció elkészítésében való aktív részvétel
  • beszámoló összeállításában való hatékony közreműködés
  • folyamatos egyeztetés a főkönyv és analitikák között, folyószámlák egyeztetése
  • statisztikák, adatszolgáltatások, adóbevallások készítése
  • heti pénzügyi jelentés összeállítása

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év szakirányú szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Előnyök

  • Apolló integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (önkéntes nyugdíjpénztár, egészségpénztár, készpénz juttatás)
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Agilis, megbízható, önálló munkát végző személyek jelentkezését várjuk.