Könyvelő/ Accountant (GM) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Könyvelő/ Accountant (GM)

Feladatok:

  • Szállítói számlák, vevői számlák, bankbizonylatok, és tárgyi eszközök könyvelése, a teljeskörű könyvelési folyamat végigkövetése;
  • Bejövő számlák és egyéb céges anyagok rendezése és iktatása, jóváhagyási folyamat végigkövetése, számlák kontírozása;
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban;
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Utalási lista összeállítása, banki tételek egyeztetése;
  • Folyószámla egyeztetésel (vevő, szállító);
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban, kapcsolt egyeztetés (angol nyelven – írásban)
  • Ad-hoc jelentések készítése

Elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői szakképesítés;
  • Kulcs-Soft rendszerben szerzett szakmai tapasztalat (előnyt jelent, de nem feltétel);
  • legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • IFRS ismeretek (előnyt jelent, de nem feltétel);
  • Magabiztos Excel tudás, MS Office programok ismerte;
  • Proaktív, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség;
  • Aktív ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban).

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Budapest