Könyvelő (adózási specialista) (Mosonszolnok)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Könyvelő (adózási specialista)

Feladatok

  • Bevallások előkészítése, beküldése;
  • Adóbevallások alapadatainak ellenőrzése;
  • Adókötelezettségek nyomon követése, pontos rendezése;
  • Adó egyenlegek folyamatos egyeztetése;
  • Természetbeni juttatásokkal kapcsolatos számla adatok rögzítése, ellenőrzése;
  • Nemzetközi és belföldi adó kapcsolatok menedzselése;
  • Jogszabályi előírások, változások nyomon követése és alkalmazása a társaság gyakorlatában;
  • A társaságnál felmerülő tranzakciók adó kockázatainak elemzése;
  • Adóvizsgálatok során kapcsolattartás;
  • Részvétel a havi zárásban, könyvvizsgálásban.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség;
  • Angol nyelvtudás;
  • Adó-tanácsadói képesítés vagy Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Minimum 2-3 éves adózási területen szerezett szakmai tapasztalat;
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Adóhatóságnál, vagy könyvelői irodánál szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok, Mosonmagyaróvár

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is.
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Mosonszolnok