Könyvelő gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy olyan könyvelő- és adótanácsadó iroda, melynek ügyfélköre rendkívül kiterjedt. Hazai és külföldi tulajdonú cégeknek látják el könyvelését kimagasló színvonalon. Gyakornokként remek lehetőséged adódik a tanulásra és a fejlődésre.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Könyvelőprogram használata
  • Számlázás, bevallások kitöltése
  • Adatrögzítés Excelben
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása (szkennelés, postázás stb.)

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli tanulmányok nappali tagozaton
  • Pénzügyi vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Motiváltság, érdeklődés a szakma iránt
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Amít kínálunk

  • Bruttó 1.900 Ft-os órabér
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség többcéges környezetben
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • A diákmunka végével akár főállású munkaviszony lehetősége

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszú távú diákmunka
  • Azonnali kezdési lehetőség

Előnyök

  • Sikeres számviteli vizsga

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest