Könyvelő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Cooper Vision CL Kft. a világ egyik legnagyobb kontaktlencsegyártó vállalata. Innovatív vállalati szemlélet és szupermodern irodai környezet jellemzi a céget.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Részvétel a szállítói számlák feldolgozásában
  • Könyvelési folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás más osztályokkal és partnerekkel
  • Részvétel a pénzügyi zárásokban
  • Támogatás a pénzügyi jelentések elkészítésében

Elvárások

  • Nappali tagozatos pénzügyi/számviteli tanulmányok még legalább fél évig
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti 40 óra vállalása
  • Hétfőtől péntkeig irodai munkarendben

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő gyakornoki órabér
  • Valódi szakmai tapasztalatszerzés egy innovatív cég támogatása által
  • Ingyenes céges buszjárat a Határ útról
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SOX ismeret
  • ERP rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest