Könyvelő gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC02281) (Budapest)

Könyvelő gyakornok (WHC02281)

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. A budapesti szervezet bővülése kapcsán várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését!

Feladatok:

  • Támogatod a könyvelő csapat munkáját legalább heti 20 órában
  • Tapasztalatot szerzel a napi könyvelési feladatokban
  • Segíted a riportok összeállítását
  • Beletanulsz különböző iparágak számviteli sajátosságaiba

Számolj velünk!

Elvárások:

  • Bennünket keresel, ha a fejedben van már 2 félév számvitel tudása,
  • pénzügy-számvitel, gazdálkodási és menedzsment szakon tanulsz,
  • szívesen használnád társalgási szintű angolod,
  • szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek.
  • Rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Örülünk, ha jóban vagy az Excellel kipróbáltad már magad hasonló területen

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest