Könyvelő (határozott időtartamra) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelő (határozott időtartamra)

Leírás

Győri autóipari partnerünk részére keresünk könyvelő munkatársat határozott időre

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése, fizetési felszólítások kezelése
  • Szállítói folyószámlák egyeztetése a partnerekkel
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvvel
  • Audit folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, hatóságokkal, belföldi és külföldi partnerekkel
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Adatszolgáltatások, riportok, statisztikai jelentések készítése
  • Pénzügyi vezetőség támogatása a hatályos jogszabályok és a belső szabályozásnak megfelelően

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • MS Office ismeretek

Előny:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Határozott idejű szerződés (6 hónap)
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Győr

Győr