Könyvelő / pénzügyi ügyintéző (Magyarország)

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodalánc megbízásából keresünk aktív korú, és /vagy nyugdíjas munkatársat fő vagy mellékállásban az alábbi pozícióba:

Könyvelő / pénzügyi ügyintéző

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, igazolható és releváns (min.2-3 éves) szakmai tapasztalat,
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés,
  • Windows Office magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel),
  • Naprakész adózási, számviteli és pénzügyi ismeretek

Előnyt jelent:

  • Referenciával igazolt szakmai tapasztalat,
  • Hostware szállodai program ismeret,
  • Számviteli, mérlegképes végzettség

Feladatok:

  • Szállítói számlák előzetes rögzítése, igazoltatása,
  • Bejövő számlák könyvelése, házipénztár kezelése,
  • Bankszámlák könyvelése,
  • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása, dokumentációk elkészítése,
  • Havi és éves zárások (Áfa bevallás és mérleg) készítésében való aktív részvétel,
  • Főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése (elhatárolások, költségfelosztások),
  • Operatív pénzügyi feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Utazási költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség