Könyvelő - Részmunkaidős foglalkoztatás (6 órás) (Magyarország)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Könyvelő - Részmunkaidős foglalkoztatás (6 órás)
162

Feladatok

  • Szállítói számlák érkeztetése, igazolása és iktatása
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Éves beszámoló, könyvvizsgálat, adóhatósági ellenőrzések során elvégzendő feladatokban való aktív részvétel
  • Számviteli szabályzatok naprakészen tartásának támogatása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel és a controllinggal
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, partnerekkel

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Erős szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés
  • Magas probléma - megoldó készség

Amit kínálunk

Stabil hátterű, műanyag autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk pénzügyi osztályára munkatársat keresünk részmunkaidős foglalkoztatásra (6 óra) KÖNYVELŐ pozícióba:

  • Részmunkaidős lehetőség (6 órás)
  • Stabil, multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria