Könyvelő/Főkönyvelő (Budapest)

Lesz még szükség könyvelőkre 5 év múlva? Szerintünk igen!
Sokat fog változni a könyvelői szakma a következő 5 évben? Szerintünk igen!

30 éves üzleti és szakmai múlttal, a piacon meghatározó könyvelő cég keresi

KÖNYVELŐ/FŐKÖNYVELŐ

munkatársait, akik szeretik a biztos szakmai hátteret és egyúttal nyitottak a szakma jövőbeni kihívásaira is.

Feladatok

  • Könyvelői, főkönyvelői feladatkörök teljes ellátása
  • Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése
  • Bevallási kötelezettségek teljeskörű ügyintézése
  • Éves beszámolók elkészítése, könyvvizsgálati ellenőrzések kiszolgálása
  • Havi riportok, egyéb kimutatások elkészítése a főkönyvi rendszerből az Ügyfelek felé
  • Folyamatos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, operatív működésüket segítő tanácsadás,
  • Ügyviteli/könyvviteli folyamatok automatizálásában történő aktív közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség (legalább mérlegképes regisztráció)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, outlook)
  • adatbázis/SQL lekérdezés és EXCEL makro programozás ismerete/használata előny
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat (könyvelőirodai gyakorlat előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a jelölt tudjon gördülékenyen kommunikálni az ügyfelekkel szakmai kérdésekről írásban, telefonon és személyesen is)
  • Octopus, SAP rendszer ismerete előny

Személyiségjegyek

  • Rugalmas és jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Precíz, alapos és megbízható
  • Felelősségteljes, lelkiismeretes személyiség
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakirányú képzések támogatása
  • Fiatalos csapat, kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével.

Budapest