Könyvelői állás (Budapest)

Budapesti könyvelőiroda keresi főállású munkatársát teljeskörű könyvelési munkálatokra

Társaságunk, a GLOBALPROFIT KÖNYVELÕ ÉS ADÓTANÁCSADÓ Kft. 1999 óta végzi széleskörű tevékenységét, folyamatosan bővülő elégedett ügyfélkörrel, a pénzügy és a számvitel területén. Magas szakmai színvonalon vállaljuk kis- és középvállalkozások könyvelését, bérszámfejtését, társadalombiztosítási ügyintézését, valamint adótanácsadást, cégalapítást, illetve cégképviseletet.

Budapest Nyugati-pályaudvarhoz közeli könyvelőiroda keresi főállású könyvelő kollégáját teljeskörű könyvelési feladatok ellátására teljes munkaidőben határozatlan időre. Mérlegképes könyvelői végzettség előny, de nem feltétel. Jelentkezni e-mailben lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.

Fő feladatok, munkák:

  • vállalkozások teljeskörű könyvelési feladatai
  • bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése
  • vevő és szállító analitikák egyeztetése
  • vegyes könyvelési tételek könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
  • havi/negyedéves/éves zárás, számlaegyenlegek egyeztetése
  • adóbevallások elkészítése, ÁFA analitika vezetése
  • adófolyószámla egyeztetések
  • aktív közreműködés az év végi bevallások elkészítésében és a könyvvizsgálati munkákban
  • statisztikák és egyéb jelentések, riportok elkészítése
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló munkavégzésre képes, gyors gondolkozású, precíz személyiség
  • legalább pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség
  • könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete (különösen Word, Excell)
  • a számviteli törvény és az adózással kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség egy több, mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő, bővülő hazai vállalkozásnál

Szakmai tapasztalat:

  • legalább 2-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest VI.

Budapest