Könyvelői asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Könyvvizsgáló – könyvelő cég munkatársat keres

Könyvelői, asszisztensi

 pozícióba.

Feladatok

  • könyvelői – könyvvizsgálói asszisztensii feladatok
  • könyvvizsgálói program használata, kezelése
  • Mérlegkészítésben és zárásokban való részvétel
  • Egyéb könyvelői, asszisztensi feladatokban való részvétel, könyvvizsgálói dokumentálás, táblázatkezelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség, folyamatban lévő szakmai felsőfokú tanulmányok mellett
  • 2-3 éves munkatapasztalat a számvitel-pénzügy területén előnyt jelent.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, (world, excel szükséges)

Amit kínálunk

  • Jelentős számviteli - adózási szakmai tudás megszerzése különböző ágazatok megismerése
  • részmunkaidő is lehetséges - felsőfokú tanulmányok mellett gyakornoki munka
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest. XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest