Könyvesbolti eladó (Budapest)

ELTE Eötvös Kiadó

Könyvesbolti eladó, boltvezető

Budapest belvárosában, az ELTE Eötvös Kiadó könyvesboltjába boltvezető kollégát és könyvesbolti eladót keres.

Ez a hely sosem fog megszűnni, mert egy presztízsállás, persze ettől még dolgozni kell! :-)

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása, netes rendelések kezelése
  • Pénztárgép kezelése
  • Könyvek nyilvántartására szolgáló adatbázis kezelése
  • Számla kiállítás
  • Árukészlet napi szintű kezelése
  • Az üzlet rendben - és tisztán tartása
  • Könyvkészlet ismerete

Elvárások

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Könyvek szeretete

Előnyök

  • Kereskedelmi végzettség és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

A fényképes önéletrajzokat FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL várjuk.

Budapest