Könyvvizsgáló asszisztens (Budapest)

Könyvvizsgáló asszisztens

Könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatásokra specializálódott, nemzetközi hálózattal bíró megbízónk budapesti központjába keresünk munkatársakat:

Elvárások:

  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma), vagy képzésben való részvétel (releváns tanulmányok utolsó éve)
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Fél-1 éves gyakorlat előny
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozottság és kiváló kommunikációs képesség
  • Mind csapatmunkára, mind pedig önálló munkavégzésre való alkalmasság

Feladatok:

  • A különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése
  • Az ügyfelek tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában való aktív részvétel
  • Közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtése és elemzése
  • A könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálása és összegzése, valamint a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzése

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Reális, a szakmai tudással és tapasztalattal összhangban lévő bérezés és juttatások
  • Szakmai tudás bővítésének lehetőségei továbbképzések során
  • Változatos munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában
  • Kiváló munkahelyi körülmények; ergonomikus környezet, magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér
  • Munkaidőkeret, otthoni munkavégzésre való lehetőség

Budapest