Könyvvizsgáló asszisztens (Budapest)

Könyvvizsgáló asszisztens

Partnerünk, egy 50 országon átívelő, német hátterű multinacionális cég, saját csapatába keres Könyvvizsgáló Asszisztens munkatársat, Budapestre!

Főbb feladatok:

  • Részvétel többféle üzletágban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatok könyvvizsgálatában
  • Asszisztensi feladatok elvégzése a teljeskörű könyvvizsgálat során
  • Auditokon való részvétel a könyvvizsgálóval együtt, partnerek folyamatos látogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan pénzügy-számvitel szakon
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számviteli ismeretek
  • Erős analitikus készségek, precizitás
  • Előny: jogosítvány; könyvvizsgálat területen szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Teljes körű, komplex szakmai feladatok, folyamatos tanulási lehetőség
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Modern iroda a belváros szívében
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató és összetartó csapat
  • Korrekt kompenzáció túlóra esetén

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával.

Budapest