Könyvvizsgáló asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Könyvvizsgáló asszisztens

Leírás

Magyarország egyik kiemelkedő könyvvizsgáló és könyveléssel foglalkozó cégéhez keresünk Könyvvizsgáló asszisztenst!

Feladatok

  • Részvétel az évközi, év végi helyszíni könyvvizsgálati feladatokban, valamint a kijelölt területek ellenőrzésében
  • Riportok készítése
  • Ügyfelek számviteli politikájának ellenőrzése
  • A könyvvizsgálók és a csoportvezetők egyéb adminisztratív támogatása
  • A magyar és a nemzetközi könyvvizsgálói standardok alapján egyéb könyvvizsgálati feladatokban való segítés

Elvárások
  • Felsőfokú (egyetemi/főiskolai) gazdasági végzettség
  • Minimum 1-3 év könyvvizsgálati vagy számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest