Kooperátor - Műszaki előkészítő (Budapest)

Kooperátor - Műszaki előkészítő

Feladatok

  • Megrendelővel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás.
  • Ajánlatkérési dokumentáció elkészítése.
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Anyagrendelések, számítások kontrollálása.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Az adott feladatkör adminisztrációjának ellátása
  • Előgyártások koordinálása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (technikus).
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat.
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség.

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvismeret.
  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Tervezőprogram ismeret.

Munkavégzés helye

Budapest XI. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

www.agrometal.info

Budapest