Koordinátor (Nógrád megye) (Bercel)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Bercelre keres projekt koordinátor munkatársat!

A hirdetés már lejárt!

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelüknek nyújt szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cég magyarországi szervezetébe Bercelre keresünk projekt koordinátor munkatársat!

Főbb feladatok, munkák

  • Minőségügyi szolgáltatásunk teljes körű koordinációja
  • 20-50 fős csapat munkájának irányítása az adott ügyfélnél, műszakok tervezése
  • Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
  • Munkavállalók oktatásával kapcsolatos feladatok
  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő igények és problémák kezelése
  • Reklamációk kivizsgálása, megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves minőségbiztosítási és/vagy autóipari, gyártási tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki végzettség
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Támogató fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezési csomag (bónusz rendszer)
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Notebook, mobiltelefon

Bercel